TEST

Wielki Kack - Gdynia, Trjmiasto, dzielnica, aktualnoci, firmy, rozrywka

Czas 15:26
24 Wrzenia 2023 (Niedziela)
Jeste zainteresowany reklam na naszej stronie?
Prosimy o kontakt: reklama@wielkikack.pl - formularz
Zapraszamy take na nasze forum dyskusyjne.
http://forum.wielkikack.pl/
Dziaamy ju: 5970 dni.
Strona startowa
Pomorski Festiwal Regionów
Autor: źródło: trojmiasto.pl   
20.04.2008.

26 i 27 kwietnia, odbędzie się nietypowa impreza "Pomorski Festiwal Regionów". Podczas dwudniowego eventu na terenie Galerii Bałtyckiej można będzie zobaczyć i spróbować wszystkich największych "smakołyków" naszego województwa. Zarówno w sensie dosłownym, jak i metaforycznym.Festiwal Regionów

    W programie m.in. prezentacje najciekawszych miejsc województwa pomorskiego, ciekawe pomysły na wycieczki "małe i duże" - czyli wypady weekendowe, a także na spędzenie wspaniałego urlopu w malowniczych zakątkach naszego regionu. Będzie też można zapoznać się z kuchnią poszczególnych regionów Pomorza, a także odkryć turystyczne produkty województwa pomorskiego.

    Podczas festiwalu promowane będą również imprezy cyklicznie organizowane w naszym regionie takiej jak Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu organizowane w Jantarze. Wydarzenie to będzie również doskonałą okazją do poznania aktualnej oferty turystyki aktywnej. Profesjonalni trenerzy golfa wprowadzą Państwa w tajniki tego sportu na specjalnie przygotowanym "mini golfie". Dla lubiących bardziej ekstremalne sporty prezentować się będą firmy oferujące naukę i sprzęt do np. kitesurfingu czy jazdę quadami. 

    Podczas festiwalu odkryjecie Państwo nie tylko malownicze zakątki województwa pomorskiego, ale zdobędziecie też praktyczne informacje, które ułatwią i uatrakcyjnią Wasze małe i duże podróże. Sprawdzone informacje dotyczące bazy noclegowej, pomogą Państwu wybrać najlepszy nocleg, a szczegółowe dane o imprezach w regionie pozwolą pojechać tam, gdzie w danym momencie dzieją się rzeczy najciekawsze. Z kolei dla ceniących relaks oraz odnowę biologiczną pomorskie hotele przygotowały bogatą ofertę spa i wellness. Już podczas Pomorskiego Festiwalu Regionów można będzie skorzystać z masażu gorącymi kamieniami czy muszlami morskimi. Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla osób chcących w łatwy sposób poznać bogatą ofertę turystyczną naszego regionu. Dzięki tej imprezie odkryjecie Państwo nowe miejsca na spędzenie wolnego czasu.

    Więcej szczegółów na temat Pomorskiego Festiwalu Regionów na stronie Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz Galerii Bałtyckiej

Zmieniony ( 03.05.2008. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
 
-->